Számos mód van az energiafelhasználás optimalizálására. Mi ezek közül az okosításban, a távfelügyeleti lehetőségek kihasználásában, és mérésen alapuló elemzések alapján történő visszacsatolásban hiszünk.
Mit mérünk? Minden olyan környezeti jelet amely villamos egységgé alakítható!
Az energiagazdálkodás elsődleges célja a felhasználás optimalizálása, csökkentése. Ennek elérése érdekében sok lehetőség kínálkozik, de az energetikai „gyenge” pontok felderítésében és az elért eredmények értékelésében igen nagy szerephez jutnak az energetikai mérőberendezések és az energetikai mérőrendszerek. Egy intézmény szempontjából pedig igazán átfogó és jól értékelhető eredményt csak egy integrált, minden felhasznált energia nemet magába foglaló mérőrendszer hozhat. Egy ilyen rendszer képes az energiafogyasztások lokális méréseit összefogva pontos információt adni az egyes területek, létesítmények, üzemek, részegységek energiafelhasználásáról, rávilágítani a pazarló területekre, megvalósítani a vállalaton belüli gyors és átlátható energia elszámolást.
Munkánkat a nemzetközi ISO szabványok adta lehetőségek és keretek közt végezzük.
Hol alkalmazzuk ezeket:
- irodaházak
- közlekedési projektek
- oktatási intézmények
- ipari létesítmények, gyárak
Kijelenthetjük, hogy a mai IoT világ az okosítás, gépesítés, digitális lét felé száguld, azonban egy dolog még mindíg nagyon fontos ebben, és ez a mérnöki tudás, intuíció és tapasztalat!
Hány főt tudnának fogadni? 2 fő
Időintervallum: 4 hetes, 6 hetes, Részmunkaidős
Végzettség: Villamosmérnök, Energetikai mérnök, Informatikus
Időszak: Május, Június, Július, Augusztus, évközben is
Munkavégzés formája: Helyszíni és home office
Munkakör: Mérnöki munkavégzés projektekben
Munkaidő: Megyegyezés kérdése, 8 óra
Munkabér: Biztosítanak
Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Csikós u. 8.